פיתוח HTML5

תלמידים יקרים,

הנכם מוזמנים בזאת להצטרף להתמודדות כיתות ארצית מלהיבה ומתגמלת שנבנתה במיוחד עבורכם, תלמידי חטיבות הביניים במסגרת אירועי שנת ירושלים במערכת החינוך.

כל כיתה מוזמנת להירשם כאן על הממשק, באמצעות אחד מכם שישמש איש קשר לצורך שיגור הפתרונים. (כל גולש יכול לצפות חופשי בכל תכני הממשק אולם לצורך שיגור פתרונים יש צורך להיכנס באמצעות שם וסיסמא.)

על מגרש ההתמודדות תמצאו 16 לווייני גדולי האומה שכל אחד מהם מכיל שני אתגרים -סה"כ: 32 חידות. לחיצה על כל דמות אוצר תפתח עבורכם שתי חידות : האחת קשורה לתולדות חייה של הדמות והשנייה נקשרת לדמות וחיבורה לירושלים. ליד כל חידה תמצאו עולם תוכן חשוב ומרתק שמצפין את הפתרון המבוקש. כל פתרון הנו בן מילה אחת או שתיים.
את הפתרון תוכלו לשגר באמצעות ספח פתרון שצמוד לחידה. משימתה של כל כיתה הנה לפצח במהלך שבועות ההתמודדות את מרב חידות האוצר. להקלת המשימה, יתווסף לצד החידה רמז מקל.
שימו לב, כל דמות מנהיג שפיצחתם את שני אתגריה, תסומן כנכונה על מגרש המשחק באמצעות שינוי צבעה.
והשאלה: מי מכם תהיינה הכתות שיצליחו לשנות את צבעם של לפחות מחצית מלווייני המנהיגים ולהבטיח בכך את עלייתן לשלב חצי הגמר האינטרנטי שייערך כאן על הממשק במהלך שעה אחת ביום שייקבע מיד לאחר חופשת הפסח.

בתום התמודדות חצי הגמר - יוכרזו 25 הכיתות המנצחות אשר זכאיות להשתתף ביום הגמר הגדול והיוקרתי שייערך במרחביו הקסומים של הר הרצל בירושלים. וגם: כל אחת מ-25 הכיתות שיעלו לשלב הגמר, תזכה ליום פעילות נפרד בסדנת מנהיגות שתיערך באחד מאתרי המורשת בירושלים.
ביום הגמר הגדול שייערך ב- 18 במאי 2017, יתמודדו 25 הכיתות מול משימת מטמוני שטח (בהנחייתי) שתקבע את שלוש הכתות שתזכינה במקומות הראשונים ובפרסים מדליקים במיוחד !!!
אירוע הגמר יכלול טקס עשיר ומושקע שבו יוכרזו הזוכים ויוענקו תעודות הוקרה, גביעים מדליות ופרסים. ובנוסף : הכיתה שתזכה במקום הראשון תוזמן להשתתף באירוע המרכזי בבית הנשיא.
ולסיום,עצה חשובה: לצורך ההתמודדות מוצלחת מול המשימות אינכם זקוקים אלא להרבה התלהבות, מעט תושייה וסקרנות להכיר את מגוון הידע שמצוי בתכני הממשק.

בהצלחה,

תמה ההתמודדות באירוע גמר מדליק ומוצלח בהר הרצל בירושלים.

כל הכבוד והתודות לכל המשתתפים הרבים והנפלאים לאורך הדרך !

להלן שלוש הקבוצות שהגיעו ראשונות וזכו לתהילה ופרסים יקרי ערך:

  1. נבחרת ביה"ס רשיש פתח תקווה
  2. נבחרת ביה"ס שמעון בן צבי גבעתיים.
  3. נבחרת בית חינוך עירוני ג' ירושלים.

להתראות בשנה הבאה,

הרשמה
כניסה
שכחתי סיסמא
פתרון אינו נכון, אנא נסו שוב.
שליחת פתרון
פתרון נכון!